Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


2+1 byt Holíč

Na predaj 2 izbový byt Holíč, okr. Skalica

—  výmera 63 m2

—  2 pivnice, zasklený balkón

 REZERVOVANÉ!

Popis nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ... Dovolím si Vám ponúknuť na predaj svetlý 2-izbový byt v OV o výmere 63 m2, s dvomi pivnicami a zaskleným balkónom nachádzajúci sa v kľudnej lokalite mesta Holíč.

Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí v zrenovovanom  bytovom dome s novou fasádou a strechou, disponuje plastovými oknami, murovaným jadrom, zachovalou kuchynskou linkou, podlahu tvorí dlažba v izbách drevené parkety, inak v pôvodnom avšak veľmi zachovalom stave. 

Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývačky, spálne, murovaného jadra a samostatného WC.

K bytu prislúchajú 2 pivnice, jedna menšia a jedna väčšia, spolu výmera 10 m2.

Výhodou je kľudná lokalita so zeleňou a kompletnou občianskou vybavenosťou, centrum cca pešo  5 min. 

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane všetkých poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

Kontak

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF