Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


2+1 byt Radimov

Predaj, 2 izbový byt Radimov, okr. Skalica

- dva balkóny, garáž, záhradka

- bez ďaľších vstupných investícií

- rozloha 52 m2

PREDANÉ!

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ! Na predaj dvojizbový byt v obci Radimov, okres Skalica

Dovolím si Vám ponúknuť na predaj veľmi pekný dvojizbový byt, ktorý je ihneď k nasťahovaniu bez potreby ďalších investícií. Byt sa nachádza na prvom poschodí dvojpodlažnej budovy a ponúka dve nepriechodné izby s výstupom na balkón. K bytu prislúcha aj garáž a záhradka, ktorá poskytuje dostatok priestoru na relax a oddych.

Bytové detaily:

Lokalita:

Byt sa nachádza v obci Radimov, ktorá je len na skok od mesta Holíč a okresného mesta Skalica. Je to kľudná lokalita plná zelene s dobrou občianskou vybavenosťou ako materská škola, pošta, obecný úrad, kostol, futbalové ihrisko, potraviny a taktiež s pravidelnou autobusovou dopravou.

Exteriér:

Byt je pripravený na nasťahovanie bez potreby ďalších investícií. Stačí sa len nasťahovať a začať si užívať svoj nový domov.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF