Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


2+1 byt Senica

Na predaj 2 izbový byt v Senici, ulica J. Mudrocha

 - výmera 50 m2

- kompletná rekonštrukcia (holobyt)

 

Cena: 85000,-€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj 2 izbový byt v Senici, na ulici Jána Mudrocha.

Byt o výmere 50 m2 sa nachádza na 5/7 poschodí v zrekonštruovanom bytovom dome s výťahom. Samotný byt prešiel taktiež kompletnou rekonštrukciou a predáva sa v štádiu holobytu, nový majiteľ si môže dokončiť byt podľa svojich predstáv.

Rekonštrukcia pozostáva z komplet nových rozvodom elektriny, vody, odpadu, nové plastové okná, vchodové bezpečnostné dvere, komplet natiahnuté nové steny, znížené stropy, murované bytové jadro, vyrovnaná vyliata podlaha. Byt disponuje balkónom z kuchyne, ktorý je aj so spáľňou situovaný do tichej časti smerom do dvora.

K bytu prislúcha pivnica, bytový dom je taktiež zrenovovaný s novou fasádou, v tesnej blízkosti škôlka, škola, zdravotné stredisko, obchodné centrá, kompl. občianska vybavenosť.

Byt je kúpou k dispozícii novému majiteľovi!

Cena: 85000,-€

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane všetkých poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF