Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


2+1 byt Skalica

Predaj 2 izbového bytu v centre mesta Skalica...

- výmera 56 m2

Cena: 105000,-€

Popis nehnuteľnosti

Predaj 2 izbového bytu v centre mesta Skalica...

Na predaj moderný 2 izbový byt s výmerou 56 m2 v centre mesta Skalica. Tento byt sa nachádza na najvyššom 7. poschodí bytového domu, ktorý je kompletne zrekonštruovaný s novým výťahom.

Poloha tohto bytu je výnimočná, pretože sa nachádza priamo oproti obchodnému reťazcu Lidl. To znamená, že máte všetky potrebné služby a obchody na dosah ruky, čo je veľkou výhodou pre každodenný život.

Byt je výbornej dispozície s kuchyňou prepojenou s obývačkou, čo vytvára otvorený a priestranný priestor. Spálňa je dostatočne veľká s úložným priestorom a ponúka dostatok miesta na oddych a relax. Okrem toho, byt má aj zasklený balkón s posuvným profilom so vstupom zo spálne. V bytovom jadre nájdete sprchový kút a WC. Vo stupnom priestore je tiež úložný priestor so zaťahovacími dverami, takže nebudete mať problém s uskladnením vecí.

Tento byt je bez ťarchy, kúpou k dispozícii novému majiteľovi! K bytu tiež patrí pivnica, parkovanie je bezproblémové, pretože v okolí je dostatok parkovacích miest.

Ak hľadáte moderný a dobre situovaný byt v centre mesta, tento 2 izbový byt je pre vás ideálnou voľbou. Nechajte sa očariť jeho výhodami a kontaktujte nás čo najskôr, aby sme vám mohli poskytnúť ďalšie informácie a zariadiť obhliadku.

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF