Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


2+1 byt Skalica

Prenájom, 2-izbový byt Skalica, Záhradná

3. poschodie, výmera 49 m2

Cena: 450,-€/mesačne

PRENAJATÉ!

Popis nehnuteľnosti

PRENAJATÉ: Ponúkam Vám na prenájom krásny 2-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza na 3. poschodí z výťahom, na ulici Záhradná v Skalici.

Samotný byt o výmere 49 m2 je kompletne zariadený, stačí sa len nasťahovať. Dispozične pozostáva zo vstupného priestoru, kuchyne, obývačky, kúpeľne a samostatné WC. Byt disponuje plastovými oknami, peknou kuchynskou linkou s kompletným vybavením, taktiež z kuchyne je vstup na balkón, podlahu tvorí plávajúca podlaha a keramická dlažba, v kúpeľni s pekným keramickým obkladom sa nachádza vaňa a umývadlo. Byt je pekne doladený tapetami so vzorom. K bytu prislúcha pivnica v suteréne bytového domu, bezproblémové parkovanie pri dome.

Ponuka vhodná najlepšie pre 2 osoby na dlhodobý prenájom.

Nájomné: 450 €/mesiac, vrátane energií.

Kaucia pozostáva z dvoch mesačných nájmov vo výške 900 €, ktorá sa platí vopred.

Informujeme, že certifikát energetickej náročnosti budovy nemá majiteľ k tejto nehnuteľnosti vyhotovený.

Neváhajte a dohodnite si obhliadku:)

Bližšie informácie Vám bližšie poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF