Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


2+1 Skalica

Predaj, svetlý 2 izbový byt Skalica, L. Svobodu

výmera 51 m2, 6. poschodie

kompletná rekonštrukcia

PREDANÉ!

 

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ! Dovolím si Vám ponúknuť na predaj krásny 2-izbový byt s balkónom v OV, ktorý sa nachádza na 6. poschodí na na ulici L. Svobodu v meste Skalica.

Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, detskej izby, obývačky z ktorej je vstup na balkón a ktorá je prepojená s kuchyňou, kúpeľne a samostatné WC.

Samotný byt o výmere 51 m2 prešiel kompletnou rekonštrukciou, v celom byte sú znížené stropy s bodovým osvetlením, nové stierky, rozvody vody, elektriny, odpadu, podlahu tvorí plávajúca podlaha a dlažba, plastové okná, nové dvere s obložkami, vstupné bezpečnostné dvere, priestranná kuchyňa s novou kuchynskou linkou, murované bytové jadro so sprchovým kútom a samostatné WC taktiež s novou sanitou.

K bytu prislúcha pivnica, bytový dom je kompletne zrekonštruovaný s novým výťahom a kamerovým systémom,  parkovanie je možné pred bytovým domom.

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane všetkých poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF