Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


3+1 byt Bratislava

Predaj, 3 izbový byt Bratislava - Vajnory, ul. Uhliská

• výmera 74 m2

• 5 ročná novostavba 

• klimatizácia

• parkovacie miesto

• kúpou ihneď k dispozícii!

PREDANÉ!

 

 

 

 

 

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ!  Dovolím si Vám ponúknuť na predaj 3 izbový zariadený byt s balkónom v OV o výmere 74 m2 (plus 7 m2 balkón), ktorý sa nachádza v 5 ročnej novostavbe bytového domu v Bratislave, mestská časť Vajnory. 

Samotný byt sa nachádza na 1. poschodí, čiže je stredný, zariadený podľa výborého vkusu súčasných majiteľov. Dominantou tohto bytu je svetlá a priestranná kuchyňa prepojená s obývacím priestorom a následným vstupom na balkón. 

Dispozične byt pozostáva zo vstupnej časti s dostatkom úložného priestoru, taktiež táto vstupná časť poskytuje dostatok súkromia pre vstup a oddeľuje tento priestor od následnej obývacej časti s kuchyňou. Byt disponuje taktiež detskou izbou, spáľňou so vstavanou skriňou, kúpeľňou so sprchovým kútom kde si našla svoje miesto aj práčka so sušičkou a samostným WC. Byt má na mieru vstavaný nábytok /kuchyňa so spotrebičmi, vstavané skrine/ a predáva sa zariadený.

Kúrenie v byte je zabezpečené elektrickým podlahovým kúrením s možnosťou regulácie teploty v každej mietnosti, ohrev vody vlastným elektrickým ohrievačom, v obývacej časti je umiestnená klimatizačná jednotka. K bytu prislúcha parkovacie miesto ktoré je v cene bytu, taktiež spoluvlastnícky podieľ na detskom ihrisku.

Výhodou tohto bytu je umiestnenie- stredový byt, obytná zóna Nové Šúty ponúka pokojné bývanie aj rodinke s deťmi s výborným kontaktom s mestom, veľkým bonusom je jazero Vajnory s množstvom športových využití a oddychu, v okolí kompletná občianska vybavenosť.

V prípade obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel. 0907105843.

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane všetkých poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

 

 

 

Videoprehliadka

3D scan

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF