Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


3+1 byt Gbely, okr. Skalica

 Predaj, 3-izbový byt Gbely, ulica Učňovská 

výmera: 74 m2

2 balkóny a 2 pivnice

PREDANÉ!

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ! Dovolím si Vám ponúknuť na predaj 3-izbový byt v OV s 2 balkónmi v meste Gbely, okres Skalica.

Byt o výmere 74 m2 sa nachádza na 1. poschodí na ulici Učňovská. Pozostáva zo vtupnej chodby, kuchyne súčasťou ktorej je samostatná komora s oknom, obývacej izby, spálne a detskej izby z ktorých sú vstupy na balkón, murovaného bytového jadra s vaňou a WC. Byt sa ponúka komplet aj so zariadením, k bytu prislúchajú taktiež 2 pivnice v suteréne bytového domu. 

Bytový dom nemá správcu, výhodou tohto bytu sú nízke mesačné prevádzkové náklady /plyn, elektrina/, byt je vykurovaný samostatným plynovým kotlom v kúpeľni.

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane všetkých poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF