Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


3+1 byt Holíč

Na predaj 3 izbový byt Holíč, okr. Skalica

- výborná lokalita plná zelene

- kompletná rekonštrukcia

 PREDANÉ!

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ! Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom, nachádzajúci sa na 4. poschodí v bytovom dome s novým výťahom vo výbornej lokalite plnej zelene a detským ihriskom.

Byt sa nachádza na ulici M. Nešpora v Holíči, má výmeru 72 m2, je kompletne zrekonštruovaný, ešte vonia novotou, vymaľovaný a prichystaný na nasťahovanie.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, 3 izieb, kúpeľne a samostatného WC. K bytu prislúcha veľká komora o výmere 6 m2 na medziposchodí, balkón z izby, k dispozícii je taktiež spoločný balkón na medziposchodí a spoločné priestory v suteréne.

Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii s novým výťahom, kamerovým systémom a elektronickým vrátnikom. V tesnej blízkosti sa nachádza LIDL, škola, škôlka, centrum s kompletnou občianskou vybavenosťou.

Dôvody a výhody tohto bytu:

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na tel. čísle 0907105843 alebo vavrova@viacakoreality.sk

 

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF