Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NAJLACNEJŠÍ 3 izbový byt na predaj v centre mesta Skalica

  rozloha 64 m2

  centrum v dostupnosti 5 minút vychádzkovej chôdze

  kúpou ihneď k dispozícii

 

 

 

Popis nehnuteľnosti

Objavte Váš Nový Domov: Útulný 3 Izbový Byt na Predaj na Mallého ulici v Skalici

Ste na lovu za dokonalým domovom pre vašu rodinu? Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom útulného 3 izbového bytu na žiadanej adrese na Mallého ulici v Skalici. Byt sa nachádza na 3. poschodí bez výťahu, vo vzdialenosti 5 minút vychádzkovej chôdze do centra mesta.

Čo tento byt ponúka?

Ďalšie výhody

Okrem veľmi zachovalého stavu, tento byt ponúka aj pivnicu pre dodatočné úložné priestory. V roku 2011 prešiel bytový dom významnou rekonštrukciou, čo znamená menej starostí do budúcnosti. Nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite, tento byt je ideálny pre tých, ktorí hľadajú pohodlné bývanie s ľahkým prístupom k mestským službám.

Prečo si vybrať tento byt?

Či už hľadáte pohodlný domov pre svoju rodinu, alebo investičnú príležitosť, tento 3 izbový byt na Mallého ulici v Skalici ponúka ideálne riešenie. S jeho praktickým rozložením a vynikajúcou polohou, tento byt je pripravený splniť všetky vaše očakávania.

Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Objavte krásu a pohodlie bývania v tomto byte, ktorý čaká, aby ste mu vdýchli nový život. Treba vidieť!

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

 

 

Energetický certifikát

42

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

 

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF