Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


4+1 byt Holíč

Predaj, 4-izbový byt Holíč, okr. Skalica

lokalita SNP

výmera 85 m2

PREDANÉ!

 

 

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ! Dovolím si Vám ponúknuť na predaj svetlý 4-izbový byt v OV, ktorý sa nachádza na ulici SNP v Holíči, okr. Skalica.

Samotný byt o výmere 85 m2 je na 6. poschodí s výťahom, dispozične pozostáva z priestrannej chodby, 3 izbieb, obývačky, kuchyne, kúpeľne a WC. V celom byte sú plastové okná, inak v pôvodnom veĺmi zachovalom stave. 

Byt disponuje lódžiou so vstupom z izby, taktiež komorou na poschodí a pivnicou v suteréne. Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii s novým výťahom.

Výhodou je blízkosť centra, možnosť prerobenia podľa vlastných predstáv!!

V prípade obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel. 0907105843.

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane všetkých poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF