Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


4+1 byt Holíč

Predaj, 4 izbový byt Holíč, okr. Skalica

- výmera 84 m2

- kompletná rekonštrukcia

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj priestranný 4-izbový byt s balkónom v OV o výmere 84 m2, nachádzajúci sa na ulici SNP v meste Holíč.

Samotný byt je na 6/7 poschodí s výťahom, pred 4-5 rokmi prešiel kompletnou rekonštrukcio: okná, steny, podlahy, nová kuchynská linka zo zabudovanými spotrebičmi, nové interiérové dvere s obložkami, vchodové bezpečnostné dvere, bytové jadro je vystavené zo sadrokartónových panelov, samostatné WC.

Byt disponuje 3 vstavanými skriňami s dostatkom úložného priestoru, taktiež samostatnou komorou v kuchyni a 2 pivnicami hneď na chodbe vedľa bytu.

Bytový dom práve prechádza revitalizácio so zateplením, novou fasádou, zasklením balkónov a novým výťahom.

TREBA VIDIEŤ!

Cena 145000,-€

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane všetkých poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF