Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Dom Gbely

Predaj, RD Gbely, okres Skalica

- pozemok 1019 m2

- kúpou ihneď k dispozícii

Cena dohodou!

Popis nehnuteľnosti

Rodinný dom na predaj - Gbely

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v meste Gbely. Dom je postavený z tehle v roku 1960 s prístavbou z roku 1969. Tento dom ponúka možnosť krásnej rekonštrukcie podľa vlastných predstáv.

Parametre domu

Exteriér

Na pozemku sa nachádza garáž s montážnou jamoustudňa a hosp. budova.  Dom disponuje záhradou o výmere 543 m2 pre dopestovanie vlastnej úrody.

Potenciál

Tento dom má veľký potenciál pre tých, ktorí hľadajú možnosť vytvoriť si svoj vysnívaný domov v príjemnom prostredí a v blízkosti prírody s borovicovými lesmi.

Mesto Gbely ponúka výbornú občiansku vybavenosť, disponuje výhodnou polohou z hľadiska dostupnosti za prácou smer Bratislava, Česko, Rakúsko, v blízkosti mesta sa nachádza rekreačné stredisko Adamov ktoré je známe chráneným vtáčím územím, cyklotrasy po hrádzi pri rieke Morava a Záhorí.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF