Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Chata Adamovské jazerá

Predaj, Chata Adamovské jazerá, Gbely, okr. Skalica

- výnimocná ponuka!

- kúpou ihneď k dispozícii novému majiteľovi!

PREDANÉ!

 

 

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ! Chata na predaj v rekreačnej oblasti Adamovské jazerá

Ak hľadáte výnimočné miesto na relax s možnosťou aj trvalého bývania, ste na správnom mieste!

Prinášam vám ojedinelú ponuku chaty s výbornou polohou v rekreačnej oblasti Adamovské jazerá. Táto chata sa nachádza na starom jazere, kde si slnko užijete celý deň až do západu, či už na terase, alebo na móle s loďkou pri leknínoch. Chata je situovaná v mestskej časti mesta Gbely, v lokalite Adamov, ktorá je zaradená do chráneného vtáčieho územia. Ponúka maximálny kľud, relax a pohodu.

Dispozícia chaty

Chata nie je ani veľká, ani malá, je tak akurát s dobrou premyslenou dispozíciou. Vstupný priestor je väčší, po pravej strane sa nachádza priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom a WC,  ľavou stranou sa vchádza do kuchynskej časti prepojenej s obývačkou a výstupom na terasu. Na vyvýšenom prízemí je priestranná spálňa s výhľadom na jazero a o pár schodíkov vyššie sa dostanete do druhej podkrovnej spacej časti s plnohodnotnými tromi lôžkami.

Technické vybavenie:

Čo sa týka inžinierskych sietí, chata je napojená na úžitkovú vodu zo studne, elektrinu- k dispozícii je aj 400V, odpad je zvedený do žumpy. Vykurovanie chaty je keramickým krbom v dennej časti, taktiež wifi klimatizáciou s ovládaním na diaľku, čiže v zimných mesiacoch vás nič neprekvapí. Ohrev teplej vody je cez prietokový ohrievač v kúpeľni aj v kuchyni, chata je taktiež z časti podsklepená s dostatkom úložného priestoru.

Okolie a aktivita

Táto úžasná lokalita kde je rozsiahle množstvom chát, z ktorých mnohé sa využívajú celoročne na trvalé bývanie, ponúka osvieženie počas letných dní, k dispozícii je požičovňa vodných bicyklov, zahrať si môžete plážový volejbal, je to výnimočné miesto na rybolov, hubárčenie, či len tak na potulky prírodou. Neďaleko jazier je rieka Morava, po ktorej je možná plavba na lodiach a raftoch, v širokom okolí sú vybudované cyklotrasy, dostupný je aj známy Baťov kanál, ktorý je vzdialený necelých 23 kilometrov.

Detaily a rekonštrukcia

Táto nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku o výmere 197 m2, zastavaná plocha 60 m2. Chata len nedávno prešla rekonštrukciou a úplne novou prístavbou. Je to krásne miesto ktoré sa hneď tak nevidí, dokonalé na relax, kľudné bývanie, rekreáciu, rybolov, a všetko čo k tomu patrí.

Pár tipov kam na výlet:

https://www.planetslovakia.sk/turistika/192-rozhladna-adamovske-jazera

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcia/adamovske-jazera

https://www.gbely.sk/mesto/kultura/sport/cykloturistika/

https://zahorie.info/plavby-po-morave-z-rekreacnej-oblasti-a-pristavu-gbely-adamov/

https://www.gbely.sk/mesto/kultura/volny-cas/tipy-na-volny-cas/

 Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

Videoprehliadka

3D scan

Pôdorys

img_2855    img_2853

Nádherné okolie a cyklotrasy

dunbruo rtn2db 

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

 

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF