Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Dom Skalica

Na predaj veľký RD v Skalici, ul. Bernolákova

- výmera pozemku 973 m2

- pre veľkú rodinku, môže slúžiť aj ako dvojgeneračný!

PREDANÉ!

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ! Dovolím si Vám ponúknuť na predaj veľký 4 izbový rodinný dom s pozemkom o výmere 973 m2, ktorý sa nachádza na ulici Bernolákova v meste Skalica.

Samotný dom je vo veľmi dobrom stave, vhodný pre veľkú rodinu alebo môže slúžiť ako dvojgeneračný.

Prvé poschodie disponuje vstupnou chodbou pri ktorej je hneď situovaná kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a samostatné WC, priestrannou chodbu so schodiskom na poschodie a balkónom do ulice, kuchyňou, jedálňou a izbou s krbom.

Na druhom poschodí sa nachádza chodba so vstupom na balkón taktiež do ulice a 3 izby, z ktorých jedna je priechodná.

Dom je celý podpivničený, pivnica pozostáva z 3 samostatných miestností s dostatkom úložného priestoru, taktiež je tu umiestnený plynový kotol a kotol na tuhé palivo.

Na dvore sa nachádza hospodárska budova, priestranná garáž s montážnou jamou, záhradka tak akurát. Dom disponuje všetkými IS: elektrina, plyn, voda, kanalizácia, na pozemku studňa.

Nehnuteľnosť je vo veľmi dobrom stave, bez ťiarch, kúpou ihneď k dispozícii, čaká už len na nového majiteľa ktorý si ju upraví podľa vlastných predstáv.

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane všetkých poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF