Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


RD Smolinské

ZNÍŽENÁ CENA!

Predaj, 4 izbová drevostavba RD v obci Smolinské

- vysoký stupeň tepelnej izolácie

- 3 parkovacie miesta

Cena: 153000,-€

Popis nehnuteľnosti

EXKLUZÍVNE: Dovolím si Vám ponúknuť na predaj 4 izbovú nízkoenergetickú drevostavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza v novej lokalite rodinných domov v obci Smolinské, okr. Senica.

Samotný dom je jednopodlažný, samostatne stojaci s plochou strechou a je súčasťou dvoch zrkadlovo otočených domov umiestnených za sebou so spoločnou vstupnou komunikáciou, postavený tzv. Kanadskou technológiou - poskytuje vysoký stupeň zvukovej a tepelnej izolácie čo výrazne šetrí spotrebu energie.

Dispozičné riešenie ponúka oddelenú dennú a nočnú časť, pozostáva zo vstupnej chodby, 3 samostatných nepriechodných izieb, obývacej izby ktorá je spojená s kuchyňou, kúpeľne, WC a technickej miestnosti. Každá izba disponuje dátovou dvojzásuvkou pre zapojenie internetu, zásuvkou pre zapojenie TV + R + SAT.  V celom dome sú plasové 6 komorové okná s izolačným trojsklom, taktiež v každej miestnosti je zabudovaná lokálna rekuperácia.

Tento demoček leží na pozemku o výmere 308 m2, z toho zastavaná plocha je 104 m2, taktiež disponuje vlastným parkovacím priestorom pre 3 vozidlá o výmere 41 m2. Vykurovaný je podlahovým elektrickým topením s možnosťou regulácie teploty v každej izbe samoste, samozrejmosťou je vodovod, kanalizácia je zvedená do žumpy, na ulici sa taktiež nachádza plynovod.

Dom sa ponúka na predaj v štádiu HOLODOMU, čo umožňuje novému majiteľovi zariadiť si vytúžené bývanie podľa vlastného vkusu a fantázie.

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane všetkých poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

 

 

Videoprehliadka

3D scan

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF