Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Obchodný priestor Skalica

- veľkorysý obchodný priestor na prenájom

- užitková plocha 225 m2

- 1. poschodie

- výborná poloha

 

 

 

Popis nehnuteľnosti

EXKLUZÍVNE: Viac ako REALITY Vám ponúka na prenájom veľkorysý svetlý obchodný priestor, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti centra na frakventovanej hlavnej ulici v meste Skalica.

Samotný priestor o úžitkovej ploche 225 m2 (väčší otvorený priestor s príslušenstvom) ponúka širokú škálu využitia, nachádza sa na 1. poschodí so samostatným vstupom priamo z chodníka a bezproblémovým verejným parkovaním priamo pri objekte.

Budova je zateplená, disponuje plastovými oknami a dverami, podlahu tvorí keramická dlažba. Vykurovanie je zabepečené plynovým ústredným kúrením, prenajímaný priestor má vlastný elektromer. 

Mesto disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, nachádza sa tu okresný úrad, banky, daňový úrad, stredné školy, vysoká škola, nemocnica s poliklinikou, kultúrny dom, kino, kompletná sieť obchodov a služieb.

Cena na vyžiadanie u makléra!

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane všetkých poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

 

 

 

 

 

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF