Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


RD Brodské

Na predaj RD Brodské, okr. Skalica

pozemok 1200 m2

pôvodný stav

PREDANÉ!

 

 

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ!  Ponúkam Vám na predaj rodinný dom s pozemkom 1200 m2 v obci Brodské, okr. Skalica.

Samotný dom bol postavený v r. 1932, čiastočne rekonštruovaný v 70-tych rokoch,  je v pôvodnom stave vhodný na kompletnú rekonštrukciu. 

Dispozične pozostáva z dvoch bytových jednotiek so samostatným vchodom, pričom prvá bytová jednotka pozostáva z 1 izby, kuchyne a komore bez kúpeľne, druhá disponuje vstupným priestorom, kuchyňou, 4 izbami, komorou a kúpeľňou.

Dom je rožný, vstup do domu je možný hlavným vchodom, cez veľké podbránie, taktiež z boku ulice priamo na dvor. Na dvore sa nachádzajú hospodárske budovy a prístavby. Dom je napojený na elektrinu, plyn a kanalizáciu okrem vody, taktiež disponuje veľkou záhradou. 

Výhodou je kľudná lokalita a poloha z hľadiska dostupnosti za prácou smer Bratislava, Česko, Rakúsko, v blízkosti sa nachádza rekreačné stredisko Adamov ktoré je známe chráneným vtáčím územím, cyklotrasy po hrádzi pri rieke Morava a Záhorí

V prípade obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel. 0907105843.

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane všetkých poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

Fotogaléria

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF