Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


RD Brodské

Predaj, rodinný dom Brodské, okr. Skalica

výmera pozemku 947 m2

PREDANÉ!

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ!  Dovolím si Vám ponúknuť na predaj útulný 3 izbový rodinný dom s garážou a priestrannou záhradkou, ktorý leží na pozemku o výmere 947 m2 v obci Brodské, okr. Skalica.

Dispozične pozostáva zo vstupného priestoru, kuchyne z ktorej je vstup na povalu, detskej izby, obývačky, spálne ktorá je priechodná z obývačky, kúpeľne s vaňou aj sprchovým kútom a samostatné WC. Taktiež sa na chodbe nachádza samostatná komora pre uskladnenie potravín. V celom dome sú plastové okná, podlahu tvorí kombinácia betónovej podlahy a drevenej podlahy, dispozične je veľmi dobre riešený.

Dom je z malej časti podpivničený kde sú 2 oddelené miestnosti s dostatkom úložnoho priestoru a technickou časťou. Parkovanie je možné v garáži ktorá je priechodná do dvora, taktiež pred garážou, na dvore aj pred vstupnou bránou.

Na dvore je taktiež hospodárska budova, studňa na polievanie záhrady, dom je napojený na všetky IS: plyn, elektrina, mestská voda.

Obec Brodské disponuje výhodnou polohou z hľadiska dostupnosti za prácou smer Bratislava, Česko, Rakúsko, v blízkosti sa nachádza rekreačné stredisko Adamov ktoré je známe chráneným vtáčím územím, cyklotrasy po hrádzi pri rieke Morava a Záhorí.

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane všetkých poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

 

Videoprehliadka

3D scan

Fotogaléria

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF