Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


RD Gbely

Na predaj pekný RD v meste Gbely, okr. Skalica

pozemok 807 m2

PREDANÉ!

 

 

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ!  Slová sú zbytočné... ale predsa, dovolím si Vám ponúknuť na predaj krásny rodinný dom na Záhorí v meste Gbely s garážou, bazénom, klembeným sklepom, pergolou a udržiavanou záhradkou.

Samotný dom je 5 izbový, kolaudovaný v r. 1977,  nanachádza sa v kľudnej časti mesta na pozemku o výmere 807 m2, z toho 426 m2 zastavaná plocha a 381 m2 záhrada. 

Dispozične pozostáva zo vstupného priestoru, kuchyne s komorou, obývačky, priestrannej práčovne so sprchou a vaňou, samostatné WC, technickej miestnosti a garáže ktorá je priechodná do domu. Následne sa schodiskom vchádza na poschodie so 4 izbami, priestrannou kúpeľnou s rohovou vaňou a WC. Na poschodí z obývacej izby je vstup na balkón.

Dom disponuje krásnym udržiavaným dvorom s okranými kríkmi a záhradou s ovocnými stromami. Nachádza sa tu pergola alebo prístrešok, bazén, klembený sklep, ďaľšia samostatne stojacia garáž s dieľňou ktorá je priechodná priamo z ulice do dvora, hospodárska budova. V dome sú zavedené všetky IS: plyn, elektrina, voda, kanalizácia, taktiež studňa na dvore.

Dosť už slov, nech sa páči, tady je videoobhliadka: https://youtu.be/b1-A0dfyeaM

 V prípade obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel. 0907105843.

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane všetkých poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

 

Videoprehliadka

Fotogaléria

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF