Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


RD Gbely

Na predaj RD Gbely, okr. Skalica

pozemok 835 m2

tichá lokalita

PREDANÉ!

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ! Dovolím si Vám ponúknuť na predaj 5 izbový rodinný dom v meste Gbely, ktorý leží na pozemku o výmere 835 m2 v kĺudnej lokalite mesta.

Samotný dom je vo veľmi zachovalom stave s novou strechou a vymenenými oknami do dvora, z polovice podpivničený a vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. 

Prízemie domu disponuje vstupným priestorom, kuchyňou, obývačkou, spálňou, detskou izbou, komorou, kúpeľňou a samotatným WC. Na poschodí sa nachádzajú 2 izby, z jednej je vstup na priestranný balkón. Poschodie taktiež disponuje vstupom na povalu, ktorá ponúka priestor pre vybudovanie ďalších 2 izieb, kúpeľne a WC, podlahu v dome tvorí prevažne keramická dlažba a masívne parkety. Dom je z polovice podpivničený, pivnica disponuje tromi oddelenými miestnosťami.

Na dvore sa nachádza garáž s montážnou jamou, letná kuchyňa, samostatný priestor na odloženie vypestovanej úrody, oddychová miestnosť s interiérovým krbom a samostatným spaním, táto miestnosť je podpivničená na uloženie ovocia a zeleniny. Dom disponuje všetkými IS: voda, elektina, plyn, studňa, na polievanie je k dispozícii 2,5 m3 železný rezervoár priamo v záhrade.

Mesto Gbely ponúka výbornú občiansku vybavenosť, disponuje výhodnou polohou z hľadiska dostupnosti za prácou smer Bratislava, Česko, Rakúsko, v blízkosti mesta sa nachádza rekreačné stredisko Adamov ktoré je známe chráneným vtáčím územím, cyklotrasy po hrádzi pri rieke Morava a Záhorí.

V prípade obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel. 0907105843.

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane všetkých poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

 

Videoprehliadka

3D scan

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF