Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


RD Gbely

Na predaj pekný RD v meste Gbely, okr. Skalica

- výborné dispozičné riešenie

- pozemok 679 m2

PREDANÉ!

 

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ! Ponúkame Vám kvalitný 4 izbový rodinný dom na Záhorí v meste Gbely s garážou, bazénom a vínnou pivnicou.

Dom je postavený z tehly voština s hrúbkou steny 40 cm na pozemku o výmere 679 m2 v tichej lokalite mesta.

Dispozícia domu

Vchod do domu je možný z prednej časti domu /hlavným vchodom/, z garáže aj z dvora. Dispozične je veľmi dobre riešený, pozostáva z hlavného vstupného priestoru so samostatným WC a umývadlom, odkiaľ sa vchádza do haly /druhým smerom do garáže/, ktorá tvorí dominantnú časť domu a je prepojená s kuchyňou a obývacou izbou. Súčasťou priestrannej kuchyne je samostatná komora s dostatkom úložného miesta, z kuchyne je taktiež vstup na terasu priechodnú priamo na dvor k bazénu. Druhým smerom sa z hale dreveným schodiskom vchádza na medziposchodie s 2 samostatnými izbami /jedna s balkónom/, kúpeľnou s vaňou a sprchovým kútom a o pár schodíkov vyššie na 1. poschodie s priestrannou tretou samostatnou izbou a dostatkom úložného priestoru. 

Vybavenie domu

Dom prešiel postupnou rekonštukciou pred 10 rokmi, v celom dome sú plastové okná aj dvere, interiérové dvere s drevenými zárubňami, podlahu tvorí kombinácia drevenej podlahy JESPIL, plávajúcej podlahy a keramickej dlažby, v celom dome okrem obývacej  izby je znížený zateplený strop /nad obývacou izbou nebolo treba, nad ňou sa nachádza podkrovná izba/, v hale a podkrovnej izbe bodové osvetlenie. Dom je zariadený podľa výborného vkusu majiteľov s láskou k drevu a dreveným materiálom.

Dominantou hale sú  16 KW liatinové krbové kachle SAEY s vysokou výhrevnosťou a bezproblémovým vykúrením celého domu so zaručeným ťahom, v strede domu je situovaný komín s tromi výduchmi, jeden 150 mm na plynový kotol, druhý 150 mm rezervný, krbový má priemer 250mm. 

Súčasťou domu je garáž /priechodná do domu aj na dvor/ so sekčnou bránou na diaľkové ovládanie a parkovaním pre 2 vozidlá, taktiež samostatná práčovňa s kuchynkou. Vstup z ulice je zabezpečený taktiež posuvnou bránou na diaľkové ovládanie s dostatkom parkovacieho priestoru pred domom.

Dom je podpivničený, sú tu 4 veľké miestnosti, štvrtá miestnosť slúži ako vínna pivnica, disponuje všetkými IS: voda, elektrina, plyn, kanalizácia, vŕtaná 8,5m studňa, vykurovanie je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom VAILLANT so 150 l zásobníkom vody, v celom dome sú liatinové radiátory.

Vybavenie pozemku

Dominantou pekne upraveného dvora je zastrešený laminátový 8 metrový bazén s filtračným zariadením, v jednej menšej miestnosti na dvore je predpríprava na fínsku saunu celú z lipového dreva s lavicami, chýba len vykurovacie teleso. Pozemok taktiež disponuje menšou záhradkou ktorá sa nachádza z bočnej časti pozemku pri dome, záhrada za domom okolo bazéna a trávnik má automatickú závlahu /kvapôčkovú a trávnik trisky/.

Z vonku je dom pripravený na novú fasádu podľa predstáv a vkusu nového majiteľa.

Lokalita

Mesto Gbely ponúka výbornú občiansku vybavenosť, disponuje výhodnou polohou z hľadiska dostupnosti za prácou smer Bratislava, Česko, Rakúsko, v blízkosti mesta sa nachádza rekreačné stredisko Adamov ktoré je známe chráneným vtáčím územím, cyklotrasy po hrádzi pri rieke Morava a Záhorí.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

 

Videoprehliadka

3D scan

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF