Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


RD Gbely

Predaj, 5 izbový RD Gbely, okr. Skalica

- pozemok 474 m2

- kľudná lokalita

- svetlý a priestranný... aj pre väčšiu rodinku!

PREDANÉ!

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ! Pekný rodinný dom v Gbeloch - ideálny pre väčšiu rodinku...

Dovolím si Vám ponúknuť na predaj väčší rodinný dom v meste Gbely. Tento dom je ideálny pre väčšiu rodinku a je pripravený na okamžité nasťahovanie bez ďalších investícií.

Pozemok, na ktorom sa dom nachádza, má rozlohu 474 m2. Dom je samostatne stojaci s garážou, ktorá je priechodná do domu, je podsklepený a má celkovo 5 izieb. Na prízemí sa nachádza priestranný vstup s dostatkom úložného priestoru, spálňa a samostatný šatník. Okrem toho je tu aj vstup do garáže, čo je veľkou výhodou pre pohodlné parkovanie.

Na medziposchodí nájdete priestrannú obývačku o luxusnej výmere 36 m2, kuchyňu s komoru, jedálenský kút a toaletu s umývadlom. Na ďalšom medziposchodí sa nachádzajú 3 samostatné izby a priestranná kúpeľňa s vaňou a umývadlom.

Okolie domu je tiež veľmi príjemné. Na dvore je z jednej strany posedenie s nadzemným bazénom, čo je skvelé pre letné osvieženie. Druhá strana dvora je zatrávnená a ideálna na hranie pre deti.

Dom sa predáva z prevažnej väčšiny so zariadením a disponuje všetkými inžinierskymi sieťami, ako je elektrina, plyn, voda a kanalizácia. Nachádza sa v kľudnej lokalite, mimo hlavnej cesty, čo zaručuje pokojné bývanie.

Neváhajte a príďte sa pozrieť na tento úžasný rodinný dom v meste Gbely. Stačí sa len nasťahovať a začať si užívať pohodlné bývanie v príjemnom prostredí.

Mesto Gbely ponúka výbornú občiansku vybavenosť, disponuje výhodnou polohou z hľadiska dostupnosti za prácou smer Bratislava, Česko, Rakúsko, v blízkosti mesta sa nachádza rekreačné stredisko Adamov ktoré je známe chráneným vtáčím územím, cyklotrasy po hrádzi pri rieke Morava a Záhorí.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF