Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


RD Holíč

Predaj, rodinný dom Holíč, okr. Skalica

pozemok 694 m2

PREDANÉ!

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ! Dovolím si Vám ponúknuť na predaj starší rodinný dom v kľudnej časti mesta Holíč, na ulici Hollého.

Samotný dom je do tvaru L so sedlovou strechou, leží na pozemku o výmere 694 m2, z toho 296 m2 zastavaná plocha a 398 m2 záhrada.

Vchod je riešený menšou bránou s podbráním do dvora, odkiaľ sa následne vchádza do samotného domu. Domček je 4 izbový s dvomi izbami do ulice, s útulnou kuchyňou, kúpeľňou, toaletou, vstupným priestorom, hospodárskymi budovami a priestrannou záhradkou. Disponuje plastovými oknami a jednými plastovými dvermi /z dvora do domu sú dva vstupy/, vonkajšími žalúziami a novou fasádou z ulice, inak v pôvodnom zachovalom stave. 

V dome sú zavedené všetky IS: elektrina, voda, plyn /gamaty/, dom je  kúpou ihneď k dispozícii novému majiteľovi!

V prípade obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel. 0907105843.

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane všetkých poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

Fotogaléria

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF