Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


RD Holíč

 

Predaj, 6-izbový rodinný dom Holíč, okr. Skalica

- pozemok 1917 m2

Cena dohodou!

 

 

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj 6-izbový RD v Holíči s pozemkom 1917 m2.

Tento starší rodinný dom prechádza postupnou rekonštrukciou v rámci možností súčasných majiteľov. Nachádza sa na pozemku o rozlohe 1917 m2, ktorý ponúka širokú škálu využitia.

Dispozične pozostáva zo 6 izieb, 2 kuchýň, 2 vstupné chodby, 2 komore, 2 práčovne a 1 kúpeľna s WC.

Dom môže slúžiť ako dvojgeneračný, pretože má dva samostatné vstupy z dvora /do prednej aj zadnej časti domu zvlášť, ktoré sú momentálne priechodné/, dve súpisné čísla, IS plyn, elektrina, voda aj kanalizácia sú taktiež pripojené samostatne do každého domu. V obidvoch častiach je nový rozvod vody aj kanalizácie, vykurovanie je riešené plynom - gamaty.

Vo dvore sa nachádza studňa, garáž a hospodárske budovy. Dvor je priestranný a ponúka dostatok miesta na parkovanie pre viac motorových vozidiel. Z vonka je vjazd cez dvojkrídlovú bránu.

Dom sa nachádza v tichej časti mesta mimo hlavnej trasy, ale zároveň v blízkosti centra. Okrem toho je možné pozemok využiť na stavbu dvoch rodinných domov za sebou so spoločnou príjazdovou komunikáciou.

Ak hľadáte rodinný dom s veľkým pozemkom a možnosťou využitia pre dve rodiny alebo na stavbu dvoch domov, neváhajte a zavolajte nám ešte dnes!

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na tel. čísle 0907105843 alebo vavrova@viacakoreality.sk

 

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF