Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


RD Holíč

Na predaj menší RD v tichej lokalite mesta Holíč, okr. Skalica

- pozemok 273 m2

PREDANÉ!

 

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ! Na predaj menší dom v tichej lokalite mesta Holíč...

Ponúkam Vám na predaj menší RD vhodný na rekonštrukciu, ktorý sa nachádza v tichej lokalite mesta Holíč. Dom je čiastočne podpivničený a čiastočne samostatne stojaci. Vchod do domu je z jednej strany cez dvokrídlovú bránu, z druhej strany je spojený s vedľajším domom.

Vstup do domu vedie cez chodbu do kuchyne, obývačky, spálne, kúpeľne a samostatného WC. Dom disponuje povalou, kde je možné vybudovať ďalší obytný priestor, ktorý môže slúžiť ako ďalšia izba alebo pracovňa.

Okrem domu je k dispozícii aj dvor s letnou kuchyňou, kde si môžete vychutnať príjemné letné večery s rodinou a priateľmi. Pozemok má menšiu výmeru 273 m2,  no záhradka je dostatočne veľká na to, aby ste si mohli vypestovať zeleninu, alebo si jednoducho užívať vonkajší priestor.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete vrátane mestského vodovodu, elektriny, plynu a kanalizácie. Táto tichá lokalita poskytuje pokojné a príjemné prostredie pre bývanie.

Ak hľadáte dom, ktorý si môžete prerobiť podľa vlastných predstáv a vytvoriť si vlastný útulný domov, neváhajte a kontaktujte nás. Tento dom je skvelou príležitosťou pre tých, ktorí hľadajú výzvu a možnosť premeniť túto nehnuteľnosť na svoje vysnívané bývanie.

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF