Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


RD Kopčany

Predaj, krásny rodinný dom Kopčany, okr. Skalica

pozemok 708 m2

PREDANÉ!

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ! Dovolím si Vám ponúknuť na predaj pekný rodinný dom s garážou a  bazénom v obci Kopčany, ktorý sa nachádza na pozemku o výmere 708 m2 a je vzdialený len 12 km od okresného mesta Skalica.

Dom je kompletne zrekonštruovaný,  stačí sa len nasťahovať:)

Disponuje vstupným priestorom, kuchyňou, obývačkou s krbovými kachľami ktoré dodajú tejto miestnosti jedinečnú atmosféru, spáľnou, detskou izbou, samostatnou pracovňou z ktorej je vstup na povalu, kúpeľnou, WC a technickou miestnosťou. Samozrejmosťou je pekne upravený dvor s bazénom ktorý disponuje tepelným ohrevom, na ktorom si nový majiteľia môžu vychutnať slnečné letné dni aj so svojimi ratolesťami. 

Súčasťou domu je priestranná garáž, vchod je zapezpečený el. bránou s videokamerou.

Dom taktiež disponuje všetkými IS, studňou a z časti je podpivničený. 

V blízkosti sa nachádza rieka Morava s cyklotrasou na Adamovské jazerá, taktiež Lávka Veľkej Moravy, ktorá spája cez rieku Moravu slovenskú obec Kopčany v okrese Skalica a moravskú obec Mikulčice v okrese Hodonín a celkom novo vybudovaná cyklotrasa ku kostolu sv. Margity Antiochijskej v Kopčanoch a Holíčskemu zámku.

Túto nehnuteľnosť sa oplatí vidieť, rada Vám ju predstavím!

Taktiež ponúkame bezplatné vybavenie financovania hypotekárnym úverom s čo najlepšími finančnými podmienkami na trhu.

Bližšie informácie Vám bližšie poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

 

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF