Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


RD Kopčany

Rodinný dom Kopčany, okr. Skalica

pozemok 501 m2

vhodný na trvalé bývanie alebo ako víkendová chalupa

veľmi kľudná lokalita

PREDANÉ!

 

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ! Dovolím si Vám ponúknuť na predaj rodinný domček v obci Kopčany, okr. Skalica, ktorý sa nachádza na pozemku o výmere 501 m2 a je vzdialený len 12 km od okresného mesta Skalica.

Domček je z jednej strany samostante stojaci s novou sedlovou strechou a škridlou.

Samotný dom bol postavený v r. 1958, pričom ďalšia prístavba a zastrešenie podbránia bolo realizované v r. 1970. Ponúka možnosť dvoch bytových jednotiek so spoločným dvorom.

Dispozične pozostáva z podbránia, v pravo sa vchádza do prvej časti domu / 1. bytovej jednotky/ s priestrannou chodbou, kuchyňou, 2 izbami, kúpeľňou so sprchovým kútom, WC, technickou miestnosťou s dostatkom úložného priestoru a následným priechodom do dvora. Táto časť prechádzala postupne rekonštrukciou od r. 2005, nová elektrina, voda, kanalizácia, vykurovanie je zabezepečené el. kotlom PROTHERM.

Z podbránia vľavo sa vchádza do druhej časti domu /2. bytovej jednotky/ so samostatným elektromerom, rekonštruovanej na jar 2020. Dispozične pozostáva zo vstupného priestoru kde je menší priestor pre umiestnenie kuchynskej linky, veľkej kúpeľne so sprchovým kútom spolu s WC a jednej izby. Obvodové steny a strop je znížený sadrokartónom, nová elektrina, odpad, voda. V tejto časti je vykurovanie v kúpeľni riešené podlahovým kúrením s teromostatom, v kúpeľni sa  nachádza bojler na ohrev vody, izba je vykurovaná elektrickým panelom. 

V dome sú nové plastové okná, pozemok disponuje priestrannou záhradou so studňou, taktiež sa tu nachádza nový drevený montovaný domček na odpočinok a príjemne strávený večer po náročnom dni. 

V blízkosti sa nachádza rieka Morava s cyklotrasou na Adamovské jazerá, taktiež Lávka Veľkej Moravy, ktorá spája cez rieku Moravu slovenskú obec Kopčany v okrese Skalica a moravskú obec Mikulčice v okrese Hodonín a celkom novo vybudovaná cyklotrasa ku kostolu sv. Margity Antiochijskej v Kopčanoch a Holíčskemu zámku.

Túto nehnuteľnosť sa oplatí vidieť, rada Vám ju predstavím!

Taktiež ponúkame bezplatné vybavenie financovania hypotekárnym úverom s čo najlepšími finančnými podmienkami na trhu.

Bližšie informácie Vám bližšie poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

 

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF