Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


RD Kopčany

Predaj, rodinný dom Kopčany, okr. Skalica

- výmera pozemku 3345 m2

Cena: 220000,- Eur

Popis nehnuteľnosti

Dovolím si Vám ponúknuť na predaj rodinný dom v kľudnej časti obce Kopčany s veľkorysým pozemkom o výmere 3345 m2.

Samotný dom prešiel v r. 2015 – 2016 rozsiahlou rekonštrukciou s novými  rozvodmi vody, elektriny a odpadu, je súčasťou radovej zástavby rodinných domov pôdorysového tvaru písmena „L“ so sedlovou strechou.

Dispozične pozostáva z uzavretého podbránia ktoré je priechodné do dvora, priestrannej vstupnej chodby, obývacej izby ktorá je z časti prepojená s kuchyňou, z kuchyne je taktiež vstup cez presklené dvere na dvor, 2 detských izieb, spálne, kúpeľne s vaňou a sprchovým kútom, samostatné WC.

Súčasťou domu sú plastové okná, plastové presklené dvere z kuchyne do dvora, podlahu tvorí plávajúca podlaha v kombinácii s keramickou dlažbou, nová kuchynská  linka s elektrospotrebičmi, nové interiérové dvere s obložkami, kúpeľňa a WC s keramicým obkladom.

Dom je dispozične veľmi dobre riešený, kuchyňa s obývačkou a následným vstupom do dvora je z bočnej strany domu, dvor poskytuje maximálne súkromie a ochranu pred nepriaznivým počasím, keďže od podbránia po celej šírke pozemku je prekrytý pergolou.

Dom disponuje všetkými IS: elektrina, plyn, voda, kanalizácia, taktiež vlastná studňa, na dvore sa nachádza garáž, hospodárska budova, letná kuchyňa, stodola.

Záhrada poskytuje dostatok priestoru na prácu aj relax s neskutočným výhľadom na prírodu a kostolík sv. Margity Antiochijskej, v tesnej blízkosti novovybudovaná cyklotrasa spájajúca Holíčsky zámok s kostolíkom sv. Margity Antiochijskej nadväzujúca na lávku Kopčany – Mikulčice.

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane všetkých poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

Videoprehliadka

Fotogaléria

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF