Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


5 izbový RD Kopčany

Na predaj veľký RD Kopčany, okr. Skalica

- pozemok 1696 m2

- kúpou ihneď k dipozícii!

Cena: 154900,-€

Popis nehnuteľnosti

Väčší 5 izbový rodinný dom s krásnym pozemkom 1696 m2 na predaj

Viac ako Reality Vám ponúka jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom veľkého 5 izbového rodinného domu s nádherným pozemkom o rozlohe 1696 m2. Tento samostatne stojaci dom v pôvodnom stave je ideálnym objektom na rekonštrukciu, čo predstavuje obrovskú výhodu pre nového majiteľa.

Dom je dvojpodlažný, čiastočne podpivničený a ponúka dostatok priestoru pre celú rodinu. Na prízemí sa nachádza chodba, kuchyňa, izba, špajza, technická miestnosť, kúpeľňa a WC. Na poschodí sa nachádza krásna svetlá obývačka s balkónom, 3 izby a sociálne zázemie. Dom disponuje aj garážou, ktorá je súčasťou domu a je priechodná dovnútra.

Tento rodinný dom je plne vybavený všetkými inžinierskymi sieťami, vrátane elektriny, mestského vodovodu, studne na pozemku, plynu a kanalizácie. Taktiež je udržiavaný a ponúka možnosť jeho krásnej rekonštrukcie podľa predstáv nového majiteľa.

Okrem toho, na pozemku sa nachádza letná kuchynka s vinárňou a klembeným sklepom, ako aj hospodárska budova na uskladnenie náradia. V záhrade je vinohrad a množstvo ovocných stromov, čo predstavuje ideálnu príležitosť pre milovníkov záhradkárčenia. Pred domom je dostatok miesta na bezproblémové parkovanie pre viac áut. Dom je bez tiarch, kúpou ihneď k dispozícii novému majiteľovi!

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom rodinného domu s veľkým pozemkom. Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac o tejto nehnuteľnosti.

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF