Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


RD Kopčany

 

Predaj, rodinný dom Kopčany, okr. Skalica

- výmera pozemku 557 m2

REZERVOVANÉ!

 

Popis nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ! Dovolím si Vám ponúknuť na predaj samostatne stojaci 3-izbový rodinný dom s garážou v obci Kopčany okr. Skalica.

Dom bol kolaudovaný v r. 2004, je nepodpivničený, postavený z tvárnic Ytong, zateplený a leží na pozemku o výmere 557 m2.

Dispozične pozostáva zo vstupného zádveria z ktorého sa vstupuje do haly a následne sa vchádza po pravej stane do obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálňou. Z kuchyne je prístupná komora a vedľajší vchod do rodinného domu. Po ľavej strane haly sú dve detské izby, kúpeľňa s umývadlom, sprchovým kútom, vaňou a samostatné WC.

V celom dome sú plastové dvere a okná /izolačné dvoj-sklo s vnútornými plastovými žalúziami/, vnútorné dvere dyhované so zárubňami, podlahu tvorí keramická podlaha, v obytných miestnostiach veľkoplošné laminátové parkety, čiastočne bodové osvetlenie.

Na pozemku sa nachádza samostatná garáž priechodná z ulice do dvora pred domom, prístrešok so spevnenou plochou a zo zadnej strany domu prestrešená terasa. Vstup z ulice na dvor pred dom je cez vstupnú bránku a posuvnú elektrickú bránu na spevnenú plochu s prístreškom.

Dom diponuje všetkými IS: voda, elektrina, plyn, kanalizácia, výhodou sú nízke mesačné náklady cca 130,-€

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

Fotogaléria

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF