Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


RD Popudinské Močidľany

Predaj, rodinný dom Popudinské Močidľany, okr. Skalica

- výmera pozemku 1145 m2

Cena 85000,- Eur

 

REZERVOVANÉ!!!

Popis nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ!  Dovolím si Vám ponúknuť na predaj rodinný dom v obci Popudinské Močidľany s pozemkom o výmere 1145 m2.

Samotný dom je v pôvodnom stave - nutná kompletná rekonštrukcia, dispozične pozostáva z podbránia odkiaľ je vchod do dvoch samostatných  bytových jednotiek.

Po ľavej strane sa nachádza jedna bytová jednotka ktorá pozostáva z miestnosti pre kuchyňu, 4 izieb, priestrannej chodby, samostatnej komory pri kuchyni a kúpeľne. Po pravej strane je druhá menšia bytová jednotka s dvomi miestnosťami a komorou.

K domu prislúcha garáž a stodola vo dvore, taktiež priestranná záhrada, na pozemku sa nachádza kopaná studňa - hĺbka 10 m.

IS: elektrina, plyn, voda zo studne, dom je možné napojiť na obecnú vodu.

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF