Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Nadštandardný RD Skalica

 

- lukratívna lokalita Teheľňa

- výmera pozemku 1244 m2

- poskytuje vysoký komfort bývania

- pre náročného klienta!

CENA NA VYŽIADANIE!

Popis nehnuteľnosti

EXKLUZÍVNE: Dovolím si Vám ponúknuť tiché a komfortné bývanie v novopostavenej zástavbe nadštandardných rodinných domov v časti kráľovského mesta Skalica, lokalita Teheľňa.

Práve tu sa nachádza na predaj nádherný samostatne stojaci dom dýchajúci príjemnou atmosférou domova, ktorý je určený pre náročného klienta čo hľadá vkusný kvalitný domov do ktorého sa môže nasťahovať a bývať bez akýchkoľvek ďaľších investícií.

Samotný dom sa rozprestiera na pozemku o výmere 1244 m2, zastavaná plocha 328 m2 s dvomi dvojgarážmi s diaľkovým ovládaním, pričom jedna je súčasťou domu a je priechodná do domu, samozrejmosťou je krásne upravený pozemok so zeleňou a zámkovou dlažbou, zastrešený bazén, dve podzemné klenbené pivnice z pálených tehál, vonkajší prístrešok pre auto, taktiež stavba ktorá slúži ako sklad.

Dispozične dom ponúka veľkorysý vstupný priestor so závetrím a chodbou, 5 izieb, luxusnú kuchyňu a obývací priestor, samostatný šatník z izby, 2 kúpeľne so sprchovým kútom aj vaňou, 3 toalety pričom jedna je súčasť kúpeľne, druhá je samostatná pri kúpeľni a tretia taktiež samostatná - hosťovská, technickú miestnosť, sklad, taktiež sa tu nachádza schodisko do podkrovia. Z kuchyne a obývacej časti sa vchádza na krytú terasu so zaskleným posuvným systémom o výmere 38 m2, ktorá spolu s dvorom poskytuje vysokú mieru súkromia.

Dom disponuje všetkými IS, vykurovaný je podlahovým topením okrem izieb, v izbách radiátory, taktiež je zabezpečený bezpečnostným systémom.

Za osobnú zmienku stojí tiché a bezpečné prostredie, v tesnej blízkosti sa nachádza Hotel sv. Ľudmila, takmer na skok golfové ihrisko, vo vzdialenosti asi 6 km rekreačná oblasť "Zlatnícka dolina". 

Mesto disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, nachádza sa tu okresný úrad, banky, daňový úrad, stredné školy, vysoká škola, nemocnica s poliklinikou, kultúrny dom, kino, kompletná sieť obchodov a služieb.

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane všetkých poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF