Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Novostavba typu "BUNGALOV" s garážou v obci Vrádište, okr. Skalica, ZNÍŽENÁ CENA

Krásny 4-izb. RD typu "BUNGALOV" s garážou v obci Vrádište, okr. Skalica

kľudná lokalita v tesnej blízkosti mesta Skalica

pozemok 484 m2

PREDANÉ!

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ!  Bývajte v krásnom rodinnom dome "NOVOSTAVBE" v kľudnej časti a pri tom v tesnej blízkosti mesta Skalica...

EXKLUZÍVNE: Dovolím si Vám ponúknuť na predaj krásny 4-izbový rodinný dom - novostavbu typu Bungalov s garážou, ktorý sa nachádza v kľudnej lokalite obce Vrádište, okr. Skalica.

Samotný dom je súčasťou radovej zástavby, postavený z kvalitných materiálov, leží na rovinatom pozemku o výmere 484 m2, obytná plocha cca 93 m2 + 17 m2 garáž.

Dispozične je veľmi dobre riešený, pozostáva zo vstupného priestoru so samostatnou toaletou a umývadlom. Po ľavej strane od vstupu je denná časť - priestranná kuchyňa prepojená z obývacou časťou, krbom a následne vstupom na terasu a dvor. V pravej časti domu od vstupného priestoru je nočná časť - spáľňa, 2 detské izby, kúpeľna so sprchovým kútom, vaňou a toaletou.

Súčasťou domu je garáž s elektrickou bránou, ktorá je priechodná do dvora, na dvore sa nachádza murovaný záhradný domček s jamou na uskladnenie zeleniny, detské ihrisko a terasa priechodná z obývacej časti. Časť dvora je taktiež zatrávnená s automatickou závlahou.

Tento domček je vykurovaný podlahový elektrickým topením a krbom v obývacej časti, dom je napojený na mestskú vodu, odpad riešený septikom.

Domček bude aktuálny k nasťahovaniu predbežne 5/2021 

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane všetkých poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

 

 

 

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF