Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Rodinný dom v obci Petrova Ves

  pokojné bývanie v súlade s prírodou

  krásny pozemok o výmere 3196 m2

  dostatok priestoru

 

 

Popis nehnuteľnosti

Vitajte vo vašom novom dome v Petrovej Vsi

Predstavujeme vám exkluzívnu ponuku samostatne stojaceho rodinného domu, ktorý sa nachádza v malebnej a kľudnej lokalite obce Petrova Ves. Tento dom je ideálnym miestom pre tých, ktorí túžia po pokojnom bývaní v súlade s prírodou, a zároveň si potrpia na dostatok priestoru a komfort.

Prečo si vybrať tento dom?

Život v harmónii s prírodou

Obec Petrova Ves je známa svojou pokojnou atmosférou, dom sa nachádza v tichej časti obce, čo zaručuje maximálny kľud a súkromie. Napriek tomu je od najbližšieho mesta Holíč vzdialený len 10 km, čo zabezpečuje výbornú dostupnosť občianskej vybavenosti.

Neodolateľná ponuka pre milovníkov pokoja a prírody

Ak hľadáte miesto, kde budete môcť načerpať novú energiu, užívať si pokoj a zároveň mať dostatok priestoru pre svoje koníčky a rodinný život, tento dom v Petrovej Vsi je tou pravou voľbou. Nezmeškajte príležitosť stať sa majiteľom tohto jedinečného domova.

Nenechajte si ujsť túto ponuku, veríme, že sa tu budete cítiť ako doma.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

 

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF