Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


2 izbový byt v Skalici v super lokalite

 lokalita Dr. Clementisa, vyvýšené prízemie

 bezbariérový vstup

 vhodný aj ako investičný byt

 kúpou ihneď k dispozícii

PREDANÉ!

 

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ! Objavte Váš Nový Domov: 2 Izbový Byt na Ulici Dr. Clementisa

Hľadáte útulný a prakticky riešený byt v pokojnej a zelenej lokalite? Ponúkame na predaj 2 izbový byt s možnosťou využitia ako 3 izbový, ktorý sa nachádza na vyhľadávanej adrese na ulici Dr. Clementisa. S výmerou 54,47 m2, tento byt je ideálnym miestom pre pohodlné bývanie alebo ako investičná príležitosť.

V okolí bytu nájdete tiché prostredie s bohatou občianskou vybavenosťou vrátane zimného štadióna, škôlky, školy, nemocnice s poliklinikou, pošty a obchodných centier ako MAX, Kaufland, Tesco. Pre milovníkov prírody a rekreácie je v blízkosti rekreačno-turistická oblasť Zlatnícka dolina s letným kúpaliskom, kde si môžete užiť krásne letné dni.

Tento byt je výbornou kúpou ako pre tých, ktorí hľadajú pohodlné bývanie v príjemnom prostredí, tak aj pre investorov hľadajúcich atraktívnu nehnuteľnosť vo výbornej lokalite.

Fotografie a pôdorys nižšie 

Máte otázky? Chcete sa prísť pozrieť?

Neváhajte ma kontaktovať. A ďakujem za váš čas.

 

Pôdorys

img_567

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

 

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF