background

Vítam vás vo svete realít

Lucia

Dobrý deň,

som Lucia, robotická pomocníčka mojej pani, ktorou je Zuzana Vávrová. Pomáham jej starať sa o návštevníkov jej webu v čase, keď ona je zaneprázdnená a nemôže sama odpovedať.

Pýtajte sa ma na čokoľvek z odboru realít. Pokúsim sa vám odpovedať rovnako dobre ako moja pani. Ak by som si nevedela s niečím rady, dám vedieť mojej pani, aby sa vám ozvala osobne.

Sem napíšte svoju otázku:

Generovanie...

Referencie

 • “,,Pani Vávrovú som kontaktovala na základe odporúčania kamarátky a sledovania jej práce na sociálnych sietiach. Komunikácia bola okamžitá, bezproblémová a na profesionálnej úrovni. Všetko potrebné vysvetlí aj laikovi ako som bola ja. Ani som nedúfala, že predaj bytu prebehne tak rýchlo a bez problémov. V budúcnosti, keď budem potrebovať služby realitného makléra, určite sa obrátim na p.Vávrovú, lebo je profesionál vo svojom odbore. " Ďakujem za spoluprácu a prajem všetko dobré.”
  Erika Marinčáková
 • “Po pár pokusoch predaja domčeka vlastnými silami som sa rozhodla "využiť" služieb realitnej maklérky Zuzany Vávrovej. Od prvého okamžiku mala pani moju dôveru, trpezlivo odpovedala na moje otázky a bola so mnou v stálom kontakte. Bolo vidno, že ju jej práca baví. Netrvalo dlho a prišli "tí" správny kupci a domček sa dostal do správnych rúk. Mne aj kupujúcim veľmi pomohla a poradila zo všetkým ohľadne predaja a vecí okolo toho. Nesmierne ďakujem, že nám v tom "procese" bola oporou a vlastne už aj kamarátkou. Vrelo odporúčam a ďakujem.”
  Eva, predaj domu Letničie
 • “Ako začať. Po nevydarenom pokuse o kúpu domu z inou realitkou sme boli už opatrní. Ale môžem povedať, že to za to stalo. Pani Vavrova je jedna milá Žena ktora vie co robí je dôsledná a hlavne ju práca baví. Z kúpou domu sme nemali najmenší problém a všetko prebehlo hladko. Sme veľmi radi ze už máme svoj domček v ktorom môžme už bývať. P. VAVROVU vrelo doporučujem pri akejkoľvek kúpe alebo predaja. Ešte raz veľmi pekne Ďakujeme. ”
  Tomáš Knotek
 • “Predaj nášho domu sme zverili do rúk profesionálnej "Pani" maklérky Zuzky Vávrovej. Nepoznali sme ju,nemali sme žiadne recenzie o realitke,v ktorej pracuje,ale lepšiu by sme určite nenašli. Jej prístup ku klientovi je profesionálny a ľudský. Pomerne za krátky čas vyriešila všetky potrebné veci k predaju domu a bolo toho veľa... Boli sme veľmi spokojní. Touto cestou ešte raz ďakujeme a pani Zuzke želáme pevné zdravie a veľa spokojných klientov. ROZBORILOVÁ”
  Rozborilová, predaj domu v Gbeloch
 • “Pani Zuzanu Vávrovú som kontaktoval na základe predošlej skúsenosti, keď predávala dom môjho kamaráta. Kontaktoval som ju mailom a reakcia bola takmer okamžitá. Potom to už išlo všetko veľmi rýchlo. Dohodli sme si obhliadku na našom dome v Gbeloch a všetky podmienky predaja. Odhad ceny domu bol reálny a dom sa predal za cenu, ktorú sme požadovali. Veľmi si vážim, že už pri prvom kontakte netlačila, aby sme predávali za nižšiu cenu, len kvôli rýchlemu predaju. Predávali sme cez exkluzívnu zmluvu, čo vôbec neľutujem. K predaju pristupovala naozaj profesionálne. Boli sme informovaní o každej obhliadke a výsledkoch z nich. Prípadné komplikácie alebo dotazy sme vždy rýchlo vyriešili. Dom sa nakoniec predal rýchlejšie, ako sme si mysleli. Najdôležitejšie je však to, že pre nás pracovala ako pre svojich klientov. Žiadne tlačenie na cenu a podobne. Takže ďakujem, a ak niečo ešte v budúcnosti budem riešiť, viem kam sa mám obrátiť :) ”
  Milan, predaj domu v Gbeloch
 • “Dobrý deň, služby realitného makléra hodnotím veľmi pozitívne, profesionalitu aj osobitý prístup ku klientom. Jednoznačne by som Vaše služby využila znovu a všetkým mojím známym budem len odporúčať - všetkými desiatimi. S pozdravom a prianím pekného dňa. Michaela”
  Michaela, predaj bytu v Skalici
Všetky referencie

TOP ponuka

Celá ponuka
Zuzana Vávrová

O mne

Predstavte si, že každý domov má svoj príbeh, svoju dušu, ktorú čaká, aby ju niekto objavil a napísal jej ďalšiu kapitolu. Ako realitná maklérka s desaťročnou praxou, som tu, aby som vás sprevádzala touto fascinujúcou cestou. Moje meno je Zuzana Vávrová a moja vášeň je spájať ľudí s miestami, ktoré sa stanú ich domovom, útočiskom a zdrojom nekonečných spomienok.

Práca realitnej maklérky je pre mňa viac než len povolaním; je to možnosť byť svedkom a súčasťou jednej z najdôležitejších rozhodnutí v živote človeka. Verím, že každý zákazník si zaslúži individuálny prístup, pretože každý hľadá niečo iné. Moje skúsenosti a znalosti mi umožňujú byť nielen maklérkou, ale aj poradkyňou a priateľkou na ceste za splnením vašich snov.

V tejto dobe, keď sa svet neustále mení a domov je viac než len miestom kde spíme, je dôležité mať vedľa seba niekoho, kto rozumie vašim potrebám. S radosťou a odhodlaním vám pomôžem nájsť práve to pravé miesto, ktoré bude hovoriť vašou rečou. Nechajte ma, aby som bola vašou sprievodkyňou na ceste za domovom vašich snov.

Zuzana Vávrová - Váš spoľahlivý partner v realitách.

10 +
rokov skúseností v odbore
207 +
klientov
167 +
realizovaných transakcií

ZADARMO

Skôr než sa rozhodnete predávať, pozývam Vás na konzultáciu zadarmo.

KVALITNÉ SLUŽBY

Seriózne jednanie, profesionálny prístup, spokojní klienti.

VYZNÁM SA

Tam kde pracujem, tam sa aj vyznám. Bývam tu, poznám to tu.

Najnovšie články

Realitné tipy

Platby v hotovosti = riziko

Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaji či kúpe nehnuteľnosti akémukoľvek platenie v hotovosti. Prečo? Veľmi tým riskujete. V súčasnej dobe platbu v hotovosti upravuje zákon o omedzení platieb v hotovosti. S účinnosťou od 1. 7. 2023 došlo k zjednoteniu limitu na platby v hotovosti pre všetky fyzické aj právnické osoby. Vyplýva to z novely zákona o obmedzení platieb v hotovosti, podľa ktorej sa po novom (jednotne) zakazuje platba v hotovosti, ktorej hodnota prevyšuje 15 000 eur.

Celý tip
Pozor na zmluvy z internetu

Veľmi často sa v praxi stáva, že majitelia nehnuteľnosti chcú ušetriť. To je v poriadku a logické. Pozor len, aby šetrenie peňazí bolo na správnom mieste a nestálo naopak veľké peniaze.

Celý tip
3 KROKY. Ako spoznať DOBRÉHO MAKLÉRA?

Možno si práve teraz kladiete túto otázku. Nech si nakoniec vyberiete mňa, alebo niektorého z kolegov, vyberajte dobre. A podľa čoho? Možno vám napovie pár chytrých rád:

Celý tip

E-book

7 chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov

Realizované zákazky

Všetky nehnuteľnosti

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Kontaktný formulár


Komenského 426/38, Skalica

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

7 chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov