Referencie

,,Pani Vávrovú som kontaktovala na základe odporúčania kamarátky a sledovania jej práce na sociálnych sietiach. Komunikácia bola okamžitá, bezproblémová a na profesionálnej úrovni. Všetko potrebné vysvetlí aj laikovi ako som bola ja. Ani som nedúfala, že predaj bytu prebehne tak rýchlo a bez problémov. V budúcnosti, keď budem potrebovať služby realitného makléra, určite sa obrátim na p.Vávrovú, lebo je profesionál vo svojom odbore. " Ďakujem za spoluprácu a prajem všetko dobré.
Erika Marinčáková
Po pár pokusoch predaja domčeka vlastnými silami som sa rozhodla "využiť" služieb realitnej maklérky Zuzany Vávrovej. Od prvého okamžiku mala pani moju dôveru, trpezlivo odpovedala na moje otázky a bola so mnou v stálom kontakte. Bolo vidno, že ju jej práca baví. Netrvalo dlho a prišli "tí" správny kupci a domček sa dostal do správnych rúk. Mne aj kupujúcim veľmi pomohla a poradila zo všetkým ohľadne predaja a vecí okolo toho. Nesmierne ďakujem, že nám v tom "procese" bola oporou a vlastne už aj kamarátkou. Vrelo odporúčam a ďakujem.
Eva, predaj domu Letničie
Ako začať. Po nevydarenom pokuse o kúpu domu z inou realitkou sme boli už opatrní. Ale môžem povedať, že to za to stalo. Pani Vavrova je jedna milá Žena ktora vie co robí je dôsledná a hlavne ju práca baví. Z kúpou domu sme nemali najmenší problém a všetko prebehlo hladko. Sme veľmi radi ze už máme svoj domček v ktorom môžme už bývať. P. VAVROVU vrelo doporučujem pri akejkoľvek kúpe alebo predaja. Ešte raz veľmi pekne Ďakujeme.
Tomáš Knotek
Predaj nášho domu sme zverili do rúk profesionálnej "Pani" maklérky Zuzky Vávrovej. Nepoznali sme ju,nemali sme žiadne recenzie o realitke,v ktorej pracuje,ale lepšiu by sme určite nenašli. Jej prístup ku klientovi je profesionálny a ľudský. Pomerne za krátky čas vyriešila všetky potrebné veci k predaju domu a bolo toho veľa... Boli sme veľmi spokojní. Touto cestou ešte raz ďakujeme a pani Zuzke želáme pevné zdravie a veľa spokojných klientov. ROZBORILOVÁ
Rozborilová, predaj domu v Gbeloch
Pani Zuzanu Vávrovú som kontaktoval na základe predošlej skúsenosti, keď predávala dom môjho kamaráta. Kontaktoval som ju mailom a reakcia bola takmer okamžitá. Potom to už išlo všetko veľmi rýchlo. Dohodli sme si obhliadku na našom dome v Gbeloch a všetky podmienky predaja. Odhad ceny domu bol reálny a dom sa predal za cenu, ktorú sme požadovali. Veľmi si vážim, že už pri prvom kontakte netlačila, aby sme predávali za nižšiu cenu, len kvôli rýchlemu predaju. Predávali sme cez exkluzívnu zmluvu, čo vôbec neľutujem. K predaju pristupovala naozaj profesionálne. Boli sme informovaní o každej obhliadke a výsledkoch z nich. Prípadné komplikácie alebo dotazy sme vždy rýchlo vyriešili. Dom sa nakoniec predal rýchlejšie, ako sme si mysleli. Najdôležitejšie je však to, že pre nás pracovala ako pre svojich klientov. Žiadne tlačenie na cenu a podobne. Takže ďakujem, a ak niečo ešte v budúcnosti budem riešiť, viem kam sa mám obrátiť :)
Milan, predaj domu v Gbeloch
Dobrý deň, služby realitného makléra hodnotím veľmi pozitívne, profesionalitu aj osobitý prístup ku klientom. Jednoznačne by som Vaše služby využila znovu a všetkým mojím známym budem len odporúčať - všetkými desiatimi. S pozdravom a prianím pekného dňa. Michaela
Michaela, predaj bytu v Skalici

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

7 chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov