Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


RD Skalica

NOVINKA!  Pekný 5 izbový rodinný dom v Skalici

- pozemok 333 m2

- treba vidieť !

 

Popis nehnuteľnosti

Dovolím si Vám ponúknuť na predaj veľmi pekný 5 izbový RD s garážou, ktorý sa nachádza v kľudnej lokalite v širšom centre mesta Skalica.

Samotný dom je poschodový, celý podsklepený, postavený v r. 1988 a veľmi dobre dispozične riešený s pozemkom o výmere 333 m2. 

Prízemie pozostáva zo vstupného priestoru, chodby, kuchyne so vstupom do dvora, rozmerovo nadštandardnej obývacej izby a toalety. Dreveným schodiskom sa vchádza na poschodie kde sú 4 samostatné nepriechodné izby a priestranná kúpeľňa. Dom disponuje taktiež 3 klimatizačnými jednotkami, 2 sú na prízemí v kuchyni a obývacej časti, 1 je umiestnená na poschodí v spálni.

Súčasťou domu je sklep s dostatkom úložného miesta, nachádza sa tu technická časť, taktiež práčovňa.

V celom dome je podlahové topenie, disponuje všetkými IS: plyn, elektrina, voda, kanalizácia.

Dom ponúka všetky výhody rodinného domu vo veľmi kľudnej lokalite mesta, taktiež menšiu záhradku vo dvore.

Dom je bez tiarch, kúpou k dispozícii novému majiteľovi!

Výhodou sú nízke mesačné náklady cca 140,-€

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis vrátane všetkých poplatkov, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk

 

 

 

Kontakt

Zuzana Vávrová

tel. 0907 105 843

email: vavrova@viacakoreality.sk

www: zuzanavavrova.sk

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

 

Teším sa na spoluprácu. 

 


Zuzana Vávrová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF